- Xenon gazı bilinen en güçlü, en güvenilir, en kaliteli anestezik ve aneljezik’tir.
- Tangens 2C Xe Dünyanın en yüksek teknolojili hem Konvansiyonel hem de Xenon Düşük Akımlı Kombi Anestezi   Cihazıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Xenon Anestesi Cihazı TANGENS 2CXE (Made in Germany)

Xenon gazı hem anestezik hem aneljezik’tir. Xenon kullanırken Narkotikler (sevofuloran, desfuloran, izofuloran) + Azotprotoksit kullanılmaz. Sadece O2 + Xenon kullanılır. Aynı zamanda Xenon Tangens 2C Xe- normal anestezik olarakta kullanılır. Tangens2cXe cihazını kullandığınızda hem yüksek teknolojili konvansiyonel anestezi cihazı hemde Xenon özellikli cihaza sahip olursunuz, Dünyadaki kullanılmakta olan anastezi cihazları Xenon anesteziye dönüştürülemez.

TANGENS 2C

EKU Elektronik ,2005 yılından bu yana tamamen kendisinin geliştirdiği Almanya’nın ilk CE onaylı ve sertifikalı Xenon uyumlu anestezi TANGENS 2C ve onun Xenon Modülünü üretmekte ve pazara sunmaktadır.

Xenon kullanımında EKU maliyet etkinlik yaratmak amacıyla son derece hassas ve ekonomik şekilde Xenon gaz kullanan EGAMIX gaz mikserini kullanmaktadır.EGAMIX sayesinde gaz kaybı olmamaktadır. Ayrıca anestezi derinliğini denetlemek için “ Entegre Nörolojik İzleme Sistemi” ninde bulunduğu bu cihaz Xenon Gaz kullanımında maliyet etkinliğe katkıda bulunmaktadır.

Xenon gaz tüketiminin denetlenebilmesi için tüm elektronik ve vital veriler ileri teknoloji bir arabirimde toplanır ve en uygun seviyede gaz tüketimi için daha önceden entegre edilmiş bilgiler ışığında sistem tarafından otomatik hesaplanarak gaz sirkülasyonu yönetilir.

TANGENS 2C cihazı Güvenli anesteziyoloji denetimi sayesinde anesteziyoloji kaynağı ve bireysel anestezi yönetimi sağlanır.

Cihaz elektronik kapalı devre prensibiyle çalışmaktadır.Ekran mönüsünde bulunan XENOMATIC modu ,ilgili Xenon Gazının otomatik dozajlamasını sağlar ve buda en düşük akımda cihazın çalışmasına imkan vermektedir.Sunulan bu yenilik Xenon Gaz tüketiminde ulaşılmış en son teknolojidir.Cihazın çalışması tamamen otomatiktir ve kullanıcı için özel konfor sağlar.


Broşür için
tıklayınız...
Xenon
Avantajları
Xenon EEG Teoride ve pratikte
Xenon
Xenon Flyer Xenon PR