- Xenon gazı bilinen en güçlü, en güvenilir, en kaliteli anestezik ve aneljezik’tir.
- Tangens 2C Xe Dünyanın en yüksek teknolojili hem Konvansiyonel hem de Xenon Düşük Akımlı Kombi Anestezi   Cihazıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

SRS Endoskop


SRS Endoskop Uygulama ve Tanıtımı

SRS Endoskop , Reflü\G.E.R.D. tedavisi yapmanıza olanak sağlayan videoendoskopi sistemidir.Teknolojisi ve uygulama esası Endoscopic Stapling (endoskopik zımbalama) prosedürüdür. Şuana değin reflü tedavisi için geliştirilmiş tüm cihaz veya aperatlar gerçekte teknolojik evrim sürecenin geçiş döneminde kalmışlardır, SRS Endoskop ise eski sistem ve yöntemlerin aksine gerek kullanım kolaylığı gerekse üstün ve eşsiz teknolojisi sayesinde endoskopi yapabilen her doktorun kolaylıkla kullanabileceği ve ortalama 45 dk lık bir zaman diliminde Reflü\ G.E.R.D. tedavi operasyonunu biterebildiği bir videoendoskopi seti dir.

Uygulama sonuçları ve işlem Laparoskopik Nissen metodunun aynısı olmakla beraber uygulama şekli tamamen endoskopik ve non-invaziv dir.

Daha geniş bilgi için lütfen Etkinlik Bildir kısmına mesaj bırakınız.Ürün sorumlumuz en kısa sürede size ulaşacak ürün ve yöntem hakkında çok detaylı tanıtım yapacaktır.