- Xenon gazı bilinen en güçlü, en güvenilir, en kaliteli anestezik ve aneljezik’tir.
- Tangens 2C Xe Dünyanın en yüksek teknolojili hem Konvansiyonel hem de Xenon Düşük Akımlı Kombi Anestezi   Cihazıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 

Kurumsal

Kuruluş ögemizin temel noktası Biyomedikal Mühendislik Disiplini altında ; Yüksek teknoloji endoskopi cihazları ve cerrahi cihaz / el aletleri İthal etmek,satış ve pazarlama personeli yetiştirmek,teknik servis desteği vermek ve eğitim / uygulama organizasyonları düzenlemektir.

Tıpta ,endüstride,veterinerlikte kullanılmakta olan her türlü cihaz için satış ve teknik hizmet vermekteyiz.

Tıpta kullanılan fleksible endoskoplarınız arızalandığında teknik servis hizmetimizin yanısıra , ışık kaynaklarının lambalarının bitmesi veya patlaması gibi durumlarda xenon lamba ihtiyaçlarınıza da zengin ve geniş ürün yelpazesine sahip stoklarımızdan cevap vermekteyiz.Dünyanın en seçkin lamba üreticilerinden Philips ve Perkin Elmer in lambalarını satmaktayız.

Endoskoplar son yıllarda, tıptan sonra endüstride ve veterinerliktede sürekli adlandırılabilecek yoğunlukta kullanılmaktadırlar.

Uçak motor ve tribün kontrolü,boru hatları sızdırmazlık ve korozyon tespitleri ile hertürlü büyük ve küçükbaş hayvanlar ile kanatlı kümes hayvanlarının tedavi ve hastalık tespitinde de kullanılan endoskopların başta onarımı ve yeni ürün ihtiyaçlarınızda da tedarik hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Satış temsilcilerimizin hepsi prosedür uygulama ve ürün eğitimlerinden geçmişlerdir.Bu nedenle ihtiyaçlarınıza dair ürün önerilerimizde ;

-Etkin ürün tespiti
-Yedek parça ve servis destek gücü
-Gerektiğinde geri dönüşüm avantajları

gibi konularda sizleri doğru ve etkin yönlendirebiliriz veya beklentilerinize farklı bir perspektif katabiliriz.