- Xenon gazı bilinen en güçlü, en güvenilir, en kaliteli anestezik ve aneljezik’tir.
- Tangens 2C Xe Dünyanın en yüksek teknolojili hem Konvansiyonel hem de Xenon Düşük Akımlı Kombi Anestezi   Cihazıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Endoskop Onarımı

Gerek fleksible gerekse rijit endoskopların (teleskoplar) onarımı özel eğitim ve yedek parça gerektiren teknik bir olgudur.Temel gerekliliklerin yanı sıra deneyim için oldukça uzun bir alıştırma zamanına ihtiyaç vardır. Bu tip cihazları onaran veya bakım yapan mühendis kadromuz onlarca yıllık tecrübe birikimi ve teknik servis eğitimine sahiptirler.Servis yapılanmamız gereği tüm mühendis ve teknisyenlerimiz fleksible ve rijit endoskop onarım laboratuvarı olarak iki ayrı grupta çalışmakta olup her grup kendi içerisinde markalara göre ikinci bir grupta kendi teknik hizmetlerini vermektedirler.

Bütün teknik ve pazarlama personellerimiz sattıkları veya onardıkları cihazın hangi operasyonda ve ne şekilde kullanıldığını bilmekte olup bu amaçla endoskopi klinik ve ameliyathalerin de uygulamalarda gözlemci olarak bulunmaktadırlar.

Şunu kısaca çok iyi biliyoruz ki ; Endoskopi sırasında iyi bir görüntüye sahip değilseniz sonuç olarak konforlu bir operasyon yapmıyorsunuz demektir.

İşte bu nedenle teknik algımızı kısaca ENDOSKOPİ GÖRMEKTİR üzerinde şekillendirdik.

Tüm müşterilerimiz teknik servisimizi gezebilecekleri gibi kullandığımız yedek parçaları da istedikleri zaman görebilirler.

Tüm markalar için eskimiş veya teknolojisi geride kalmış endoskopi cihazlarını yenisiyle repair-exchange kapsamında değiştirebiliriz.